تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۱۱:۵۸
اقدام مشترک جهت توانمندسازی زنان با همکاری ستاد بازآفرینی شهری تدوین می شود// شناسایی مناطق کم برخوردار استان در حوزه زنان و خانواده

اقدام مشترک جهت توانمندسازی زنان با همکاری ستاد بازآفرینی شهری تدوین می شود// شناسایی مناطق کم برخوردار استان در حوزه زنان و خانواده

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از تدوین برنامه اقدام مشترک دستگاه ها میان دستگاه های متولی به منظور رفع محرومیت از مناطق کمتر توسعه یافته در حوزه زنان و خانواده خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مریم اسماعیلی فرد با بیان این مطلب در نشست اقدام مشترک جهت توانمندسازی زنان‌در سکونتگاه های غیر رسمی که در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به تاکید استاندار البرز در خصوص نشاط و توان افزایی در سکونت های غیررسمی و محرومیت زدایی از مناطق مختلف استان، این نشست برگزار شده است تا علاوه بر اقدام مشترک بین دستگاه های متولی نسبت به برنامه ریزی یکپارچه و منسجم در حوزه های مختلف؛ فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی اقدامات لازم صورت پذیرد.
وی افزود: در این راستا به منظور ارتقای توان افزایی بانوان در مناطق کمتر توسعه یافته استان با اولویت زنان سرپرست خانوار، مقرر شد در قالب تفاهم نامه اقدام مشترک پیگیری و به صورت خاص از ظرفیت های ستاد بازآفرینی شهری در این زمینه استفاده شود.
این مسئول خاطر نشان کرد: بر این اساس، در راستای عدالت توزیعی در سطح استان، در هر شهرستان، یک محله به عنوان پایلوت اجرایی موضوع انتخاب می شود.
 مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز اظهار امیدواری کرد:  امیدواریم با برگزاری منظم جلسات ماهیانه بتوانیم با اقدام یکپارچه بین دستگاهی مقدمات لازم به منظور محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار استان در حوزه زنان و خانواده را فراهم نمائیم.
 
 

کد خبر : 14827

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۲۱۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026