تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸  ساعت : ۱۵:۲۸
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از گرمخانه ها شهرستان کرج دیدن کرد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از گرمخانه ها شهرستان کرج دیدن کرد

در این بازدید که با همراهی نمایندگان اداره کل بهزیستی و اداره کل اجتماعی و شهرداری کرج صورت گرفت از نزدیک امکانات و محدودیت های این مراکز بررسی شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مریم اسماعیلی فرد در این بازدید با بیان آنکه استاندار محترم برلزوم توجه ویژه به اقشار آسیب پذیر تاکید دارند بیان کرد انتظار می رود کلیه دستگاههای متولی حسب آئین نامه مربوطه درخصوص ساماندهی افراد بی سرپناه و تامین نیازهای بهداشتی و غذایی ، حل مشکلات مربوط به اوراق هویت و سرپناه اقدام نمایند . در این خصوص استفاده از ظرفیت سمن ها و خیرین محترم استان راهگشا است.
وی تاکید کرد دراین مدت باید غربالگری مراجعین صورت گرفته و نگاه متولیان به امکان بازگشت افراد به یک زندگی عادی و با حفظ کرامت انسانی باشد و لذا آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای وحمایت روانشناختی به منظور بازگرداندن افراد به چرخه کار و تولید ضروری است.
اسماعیلی فرد لزوم احداث گرمخانه در کلیه شهرستانهای استان را برای زنان و مردان ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد درشهرستانهای فاقد گرمخانه تدابیر لازم از سوی فرمانداران محترم اتخاذ گردد.
 
 

کد خبر : 16278

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۲۴

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026