تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸  ساعت : ۱۲:۴۶
مجمع مشورتی زنان شهرستان فردیس با پیام استاندار البرز افتتاح شد

مجمع مشورتی زنان شهرستان فردیس با پیام استاندار البرز افتتاح شد

مجمع مشورتی زنان فردیس متشکل از ۶۵ نفر از ۲۶ قشر با پیام مقام عالی دولت در استان تشکیل و اعضای شورای مرکزی و نمایندگان استانی انتخاب شدند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، فرماندار فردیس درآئین افتتاح مجمع با اشاره به نقش بی بدیل زنان در دوران انقلاب و دفاع مقدس بر ضرورت ارتقاء مشارکت های اجتماعی زنان در گام دوم انقلاب تاکید کرد. 
ابوالفضل اینانلو با تشریح سیاست های دولت در استفاده از زنان در مناصب مدیریتی ابراز امیدواری کرد این حضور در مقابله با آسیب های اجتماعی و ساماندهی سکونت گاه های غیر رسمی مثمر ثمر باشد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز در این مراسم ضمن قرائت پیام مقام عالی دولت در استان، تشکیل مجمع مشورتی زنان را دعوتی از سوی دولت جهت مشارکت نخبگان زن در فرآیند سیاستگذاری عمومی دانست.
مریم اسماعیلی فرد با اشاره به تجربیات موفق جهانی، حضور زنان را سبب ورود دغدغه های فرهنگی، زیست محیطی و خانوادگی در دستور کار سیاستی عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد مجمع مشورتی بانوان فردیس تجربه موفقی از مشارکت نظام مند زنان در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان باشد.
 سرپرست معاونت برنامه ریزی و عمرانی فردیس نیز در این مراسم به نقش های چندگانه زنان مسلمان ایرانی مجمع مشورتی بانوان را در مسیر تحقق سیاستهای وزارت کشور جهت ارتقاء مدیریتی زنان اشاره کرد و گفت: حضور بیشتر زنان در جامعه همزمان با ابقاء نقش های خانوادگی الگوی مناسبی را در سطح جهان ارائه خواهد کرد.
 
 

کد خبر : 17054

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۲۷

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026