تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸  ساعت : ۱۳:۱۵
وعده استاندار البرز برای انتصاب یک بانو در پست معاونت استانداری محقق شد/استاندار البرز بر شایسته سالاری فارغ از قومیت گرایی و گرایش های فردی و حزبی تاکید دارد

وعده استاندار البرز برای انتصاب یک بانو در پست معاونت استانداری محقق شد/استاندار البرز بر شایسته سالاری فارغ از قومیت گرایی و گرایش های فردی و حزبی تاکید دارد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: استاندار البرز همواره بر شایسته سالاری فارغ از قومیت گرایی و گرایش های فردی تاکید داشته و کارآمدی افراد برای تحقق اهداف نظام و سیاست های ابلاغی از سوی دولت را مد نظر دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مریم اسماعیلی فرد در مراسم معارفه خانم صیادی اولین زن سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری که روز شنبه برگزار شد، با قدردانی از حسن نظر استاندار البرز به انتصاب بانوان توانمند در پست های مدیریتی، افزود: البرز در تحقق سهم 30 درصدی بانوان در مناصب مدیریتی مسیر بسیار خوبی را طی می کند و در میانه های راه برنامه ششم توسعه بیش از نیمی از هدف محقق شده است.
وی ادامه داد: توسعه متوازن و جامعه ای متعالی با بهره برداری از تمامی ظرفیت های ارزشمند انسانی اعم از زن و مرد محقق می شود بنابراین زنان بعنوان نیمی از جمعیت کشور و همچنین استان البرز باید در عرصه های تصمیم گیری و تصمیم سازی دخیل باشند.
اسماعیلی فرد گفت: شایسته سالاری و انتصاب بانوان توانمند در پست های مدیریتی با توجه به اهداف مدون در برنامه ششم توسعه، موجب امیدافزایی در جامعه و ایجاد انگیزه بیشتر در افراد می شود.
در حال حاضر در مجموعه وزارت کشور در البرز یک معاون استاندار،یک مدیر کل،سه معاون مدیرکل و سه معاون فرماندار از بانوان توانمند فرصت خدمت یافته اند.
 
 

کد خبر : 17369

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۹۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026