تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸  ساعت : ۲۱:۰۷
وعده ای دیگر از سوی استاندار در راستای اعتماد به بانوان توانمند استان محقق شد/یک بانو بعنوان سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد/گامی دیگر در مسیر تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان از مناصب مدیریتی استان

وعده ای دیگر از سوی استاندار در راستای اعتماد به بانوان توانمند استان محقق شد/یک بانو بعنوان سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد/گامی دیگر در مسیر تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان از مناصب مدیریتی استان

طی ابلاغی از سوی استاندار البرز، مریم اسماعیلی فرد با حفظ سمت مدیرکل بانوان و خانواده استانداری البرز، بعنوان سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، در متن این ابلاغ از سوی شهبازی آمده است:
با استعانت از خداوند مهربان، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب و در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

 شهبازی استاندار البرز در راستای تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان از مناصب مدیریتی استان طبق سیاست های دولت تدبیر و امید براساس برنامه ششم توسعه، گام های بلندی برداشته که انتصاب یک بانو بعنوان معاون استاندار برای اولین بار در تاریخ استان و ۳ بانو بعنوان معاونان فرمانداری های فردیس، نظرآباد و ساوجبلاغ و همچنین در سطوح مختلف مدیریتی و معاونت های استان، مصداق بارزی بر این مدعاست.

اکنون نیز با سپردن مسئولیت خطیر سرپرستی اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز به یک بانو، بار دیگر اعتقاد راسخ خود را به توانمندی های بانوان در عرصه های مدیریتی و همچنین بهره برداری از نیروهای شایسته استان و استانداری، نشان داد.

براین اساس با عنایت ویژه استاندار البرز، بستری مناسب برای بانوان استان فراهم شده تا توانمندی های خود را برای مدیریت در سطوح مختلف به منصه ظهور بگذارند.

لازم به ذکر است که مریم اسماعیلی فرد استاد دانشگاه و دکتری علوم سیاسی است و پیش از این مشاور معاون رییس جمهور و مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری البرز بوده است.
 
 

کد خبر : 18282

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۴۰۳

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026