دفتر امور زنان و خانواده

تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت : ۲۲:۳۰
رئیس کمیته بانوان ستاد انتخابات؛

جلب مشارکت حداکثری از طریق تبیین و دعوت به حضور مردم در انتخابات ضروریست

اولین جلسه کمیته بانوان ستاد انتخابات سه شنبه ۸ خرداد با ریاست مشاور استاندار و مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده و مسئول کمیته بانوان ستاد انتخابات استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز ، اولین جلسه کمیته بانوان ستاد انتخابات سه شنبه ۸ خرداد با ریاست "معصومه آقائی" مشاور استاندار و مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده و مسئول کمیته بانوان ستاد انتخابات استان برگزار شد.
وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه ، از اخلاق مداری و تقوای فردی، عملی و اجتماعی ایشان را تقدیر کرد و گفت: با توجه به ریل گذاری های رئیس جمهور شهید در حوزه های مختلف مردمی سازی و ارتباط بین بخشی و همچنین جامه ی عمل پوشاندن وی به اسناد بالا دستی ای که تا قبل از این دولت مغفول واقع شده بودند ، حفظ و تقویت این مسیر و گفتمان ضروریست.

وی اضافه کرد: خروجی و محصول این گفتمان را می توان در پروژه های نهایی شده، زیرساختهای ایجاد شده و رشد در همه زمینه های اقتصادی،فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ارزیابی نمود از همین رو وظیفه کلیه آحاد جامعه است که با زنده نگه داشتن گفتمان و عملکرد ایشان بتوانند گوشه ای از زحمات ایشان را جبران نمایند.

رئیس کمیته بانوان ستاد انتخابات در ادامه عنوان کرد: با عنایت به برگزاری زودهنگام انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه ، تلاش مضاعف کلیه دستگاه های اجرایی در جهت جلب مشارکت حداکثری از طریق تبیین و دعوت به حضور مردم در انتخابات ضروریست.

فایل دانلود:

کد خبر : 36455

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۶۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۴۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۹۱۴۳نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.